slide bdsm-praha.cz

O BDSM

  • B-D - poddajnost a výchova
  • D-S - dominance a submisivita
  • S-M - sadismus a masochismus

Lidé při sexu touží vyzkoušet něco nového, na tom není nic divného. Někteří potřebují nebo vyhledávají to, jiní ono… Poměrně hodně lidí po bolesti nebo ponížení může toužit podvědomě. je to naprosto individuální Někdo může toužit bolest nebo ponížení přijímat, jiný touží bolest vidět a další chce být jejím zdrojem…. Bolest, často spojená s ponížením, se pro některé jedince může snadno stát stejně přitažlivá, jako jsou pro jiného podněty erotické. Navíc, ve spojení s erotickou situací nebo stimulací, může jejich sexuální prožitek výrazně znásobit.

 

Výhody a pozitivní efekt BDSM

 

1 – Lepší komunikace

Páry věnující se BDSM jsou lepší v komunikaci. Už jen tím, že používají bezpečná slova během hrátek a mají stanovená pravidla. Musí být mezi nimi jasné, kdy jde o hru a kdy jde o situaci běžného života. Liší se tak od běžných párů, které komunikují více jen někdy. Například při konfliktu, nebo hádce.

 

2 – Zvýšená intimita

Věci, které se dějí mezi párem, jsou více mimo standard. Důležitá je vzájemná větší důvěra, protože mnohé praktiky jsou potencionálně nebezpečné.

 

3 – Podpora věrnosti

Udržet si BDSM vztah vyžaduje ještě o něco větší úsilí, než standardní vztah. Oba partneři dávají tomuto závazku mnohem více emocionální energie a sdílí větší intimitu. Bariéry jsou větší a je mnohem těžší odejít.

 

4 – Lepší mentální zdraví

Donedávna bylo BDSM spojováno se znásilněním, agresí a špatným pohnutím mysli. Nové výzkumy vědců hovoří opačně. Lidé věnující se těmto hrátkám vyšli z testu jako více empatičtí, citlivější, otevřenější druhým a více vnímaví.

Vědci dokázali, že během BDSM se hladina stresového hormonu výrazně snižuje. To samé platí pro úzkost. Nesporným plusem BDSM je prostor, který otevírá lidskou fantazii. Najednou jsou skrytá přání možná. A lidská mysl touží po mnohém. Se správným partnerem a dobře nastavenými mantinely člověk realizuje své nejtajnější fantazie a je tak za zavřenými dveřmi ložnice svobodný. Může se pak vrátit do běžného života klidnější a mnohem vyrovnanější.

BDSM PRAHA 

Telefon: (+420) 725 825 142
Otevřeno 24/7
Telefonické rezervace zpracováváme každý den od 8 do 22 hod.
E-mail: info@bdsm-praha.cz
facebook instagram
ADRESA:
Praha – Vinohrady
Praha – Sokolovská